Daj sobie czas, zapłać później

Robisz zakupy już dziś, a płacisz dopiero po odebraniu zamówienia i sprawdzeniu produktów, a do tego bez zamrażania swoich środków. Sam decydujesz, w jaki sposób i kiedy spłacasz swoje zamówienia, wybierając usługę PayPo dostosowaną do Twoich własnych potrzeb.

Oficjalny sponsor Polskiej Siatkówki

hero image

Tutaj zapłacisz z PayPo

 • 30 tys.

  dostępnych sklepów

 • 1,8 mln

  aktywnych klientów

 • 42 tys.

  pozytywnych recenzji

Poznaj nasze usługi

Zapłać za 30 dni

Jak to działa?

1

Krok 1

Robiąc zakupy w sklepie, wybierasz PayPo jako metodę płatności.

2

Krok 2

Jeśli nie masz jeszcze konta w PayPo, podajesz swoje dane. Kolejne zakupy potwierdzasz jedynie kodem SMS lub jednym kliknięciem w aplikacji mobilnej.

3

Krok 3

PayPo opłaca Twoje zakupy, a Ty otrzymujesz zamówienie.

4

Krok 4

Sprawdzasz zakupy w domu, a na spłatę należności dla PayPo masz aż 30 dni. Pamiętaj, że płacisz tylko za te produkty, które zatrzymasz.

Zielony paypok

Korzyści

Korzystasz z atrakcyjnych promocji i dedykowanych kodów rabatowych od naszych Partnerów

Masz aż 30 dni na zapłatę - bez dodatkowych kosztów

Planujesz swoje wydatki - płatność za zakupy rozciągasz w czasie i nie nadwyrężasz portfela, gdy akurat masz większe wydatki

Możesz pozwolić sobie na więcej - zrobić prezent sobie lub bliskim albo zaszaleć na wyprzedaży

Robisz pewne zakupy - sprawdzasz zamówienie, a płacisz później, gdy jesteś już pewny zakupu

Nie tracisz wyjątkowych okazji - kupujesz, kiedy się najbardziej opłaca, a płacisz wygodnie później

Z czasem możesz jeszcze więcej - dzięki regularnym transakcjom Twój limit na zakupy może wzrosnąć aż do 5000zł

Błyskawiczne i bezpieczne płatności - kolejne transakcje potwierdzasz tylko kodem SMS lub jednym kliknięciem w aplikacji

Korzystasz z atrakcyjnych promocji i dedykowanych kodów rabatowych od naszych Partnerów

Masz aż 30 dni na zapłatę - bez dodatkowych kosztów

Usługa jest dostępna dla nowych klientów PayPo. Klienci PayPo po spłaceniu jednej transakcji w całości, zaczynają korzystać z usług, które umożliwiają spłatę zamówienia w ratach (“Zapłać w ratach”, “SmartPlan”) lub w ciągu 30 dni. Informacja nie stanowi oferty. Szczegóły w Regulaminie usługi “Zapłać za 30 dni” dostępnym na www.paypo.pl.

Sprawdź inne usługi

Wypróbuj aplikację PayPo

Rób zakupy online szybciej i bezpieczniej:

 • Potwierdzaj transakcję tylko jednym przyciskiem.

 • Na bieżąco sprawdzaj swój limit zakupowy.

 • Monitoruj terminy spłat i płać zawsze na czas.

grafika z telefonami komórkowymi

Tutaj zapłacisz z PayPo

Zobacz wszystkie dostępne sklepy

Zobacz ponad 27000 pozytywnych opinii

Jestem bardzo zadowolona z płatności z PayPo. W każdej chwili, kiedy czegoś potrzebuję, mogę zrobić szybko i sprawnie zakupy, a potem w dogodnym terminie dokonać spłaty.

Monika

5.0

Rewelacja - jak dla mnie najszybszy i najwspanialszy sposób zapłaty za przesyłki, które mogę spokojnie obejrzeć, przetestować, przymierzyć czy sprawdzić w domu. Bez nerwów, pośpiechu i zbędnego zamrażania gotówki. A przy tym tak pewnie i bezpiecznie. POLECAM

Magdalena

5.0

Nigdy się nie zawiodłam na usłudze PayPo. Czytelne i jasne zasady. Dobry system powiadomień. Korzystam i będę korzystać.

Ala

5.0

Prezentowane opinie pochodzą z serwisu Opineo. Weryfikacja opinii realizowana jest zgodnie z Regulaminem dla użytkowników serwisu Opineo.pl

Zobacz opinie na Opineo
Fioletowy paypok
Fioletowy paypok

Jesteśmy Członkiem Związku Przedsiębiorstw Finansowych w Polsce i przestrzegamy Zasad Dobrych Praktyk.Misją Związku Przedsiębiorstw Finansowych w Polsce jest budowanie kapitału społecznego w sektorze finansowym w Polsce. PayPo w myśl Zasad Dobrych Praktyk ZPF dąży do wymiany wiedzy i doświadczeń, promując profesjonalizm, wzajemny szacunek i poszanowanie zasad etycznych w relacjach z klientami i kontrahentami. Zasady Dobrych Praktyk, to dokument, który stanowi zbiór zasad postępowania, przyjętych do stosowania przez przedsiębiorstwa działające na rynku finansowym będące Członkami Związku Przedsiębiorstw Finansowych w Polsce.

Jako Członek Związku Przedsiębiorstw Finansowych w Polsce (ZPF) raz w roku przechodzimy Audyt Etyczny, prowadzony przez Komisję Etyki ZPF, sprawdzający stosowanie się do Zasad Dobrych Praktyk. Certyfikat potwierdza, że przeszliśmy audyt z wynikiem pozytywnym.

Będąc Członkiem Związku Przedsiębiorstw Finansowych w Polsce w swoich działaniach zobowiązaliśmy się do stosowania Zasad Dobrych Praktyk, w związku z czym każdy nasz klient może zgłosić swoją skargę, zażalenie lub wniosek do Komisji Etyki ZPF bezpośrednio lub przez Rzecznika Etyki ZPF.

Opis trybu i zasad składania do Komisji Etyki lub Rzecznika Etyki skargi na możliwość naruszenia ZDP przez Członka ZPFMateriał informacyjny o Komisji Etyki i Rzeczniku Etyki ZPF
Certyfikat ZPF