Dołącz do nas

W PayPo będziesz mieć możliwość współpracy z najlepszymi osobami w branży. PayPo to rewolucyjny sposób płatności w internecie. Jesteśmy dynamicznie rozwijającym się startupem z branży finansowej. Wprowadzamy na polskim rynku e-commerce innowacyjną usługę płatnościową “buy now/pay later”. Działamy od 2016 roku w Warszawie.

Aktualne oferty pracy Programistka / Programista PHP
Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV na adres praca@paypo.pl.
Specjalista ds. Obsługi Klienta
Miejsce pracy: Warszawa (ul. Domaniewska 39)

Twój zakres obowiązków

  • telefoniczna i e-mailowa obsługa Klientów
  • identyfikacja potrzeb i badanie satysfakcji Klientów
  • budowanie i utrzymywanie pozytywnych relacji z Partnerami i Klientami
  • udzielanie pomocy Klientom w zakresie rozwiązywania zgłaszanych problemów

Nasze wymagania

  • doświadczenie na podobnym stanowisku minimum rok - WARUNEK KONIECZNY
  • łatwość w nawiązywaniu kontaktów i komunikatywność
  • umiejętność analitycznego myślenia
  • samodzielność w działaniu oraz bardzo dobra organizacja pracy

Oferujemy

  • stabilne warunki zatrudnienia - umowa o pracę
  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • pracę od poniedziałku do piątku i sobota raz na 2 miesiące
  • opiekę medyczną Medicover
  • pakiet Multisport
  • ubezpieczenie na życie
  • indywidualne zajęcia z języka angielskiego
  • przyjazną i koleżeńską atmosferę w zespole
  • możliwość pracy hybrydowej po zakończonym szkoleniu wstępnym
Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV na adres anna.damiecka@paypo.pl .

Administratorem danych osobowych przetwarzanych w ramach procesu rekrutacji jest PayPo sp. z o.o. ul. Domaniewska 39, 02-672 Warszawa. Administrator będzie przetwarzał dane osobowe kandydatów do pracy w celu przeprowadzenia rekrutacji na oferowane stanowisko. Kandydaci do pracy mają prawo dostępu do danych osobowych, ich sprostowania, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia, usunięcia pod warunkiem braku podstaw do ich dalszego przetwarzania przez Administratora, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych opartego na uzasadnionym interesie Administratora, cofnięcia zgody na przetwarzanie ich danych osobowych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego. Pełna informacja o przetwarzaniu danych osobowych kandydatów znajduje się tutaj .