Do艂膮cz do nas

W PayPo b臋dziesz mie膰 mo偶liwo艣膰 wsp贸艂pracy z najlepszymi osobami w bran偶y. PayPo to rewolucyjny spos贸b p艂atno艣ci w internecie. Jeste艣my dynamicznie rozwijaj膮cym si臋 startupem z bran偶y finansowej. Wprowadzamy na polskim rynku e-commerce innowacyjn膮 us艂ug臋 p艂atno艣ciow膮 鈥渂uy now/pay later鈥. Dzia艂amy od 2016 roku w Warszawie.

Aktualne oferty pracy Programistka / Programista PHP
Zainteresowane osoby prosimy o przesy艂anie CV na adres praca@paypo.pl.
Specjalista ds. Obs艂ugi Klienta

Opis stanowiska

  • telefoniczna i mailowa obs艂uga klient贸w
  • identyfikacja potrzeb i badanie satysfakcji klient贸w
  • utrzymywania pozytywnych relacji z Partnerami i Klientami
  • pomoc klientom w finalizacji transakcji

Wymagania

  • do艣wiadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • umiej臋tno艣膰 prowadzenia rozm贸w telefonicznych
  • wykszta艂cenie wy偶sze lub w trakcie studi贸w
  • 艂atwo艣膰 nawi膮zywania kontakt贸w i komunikatywno艣ci
  • umiej臋tno艣膰 wsp贸艂pracy w zespole

Oferujemy

  • stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umow臋 o prac臋
  • prac臋 w dynamicznie rozwijaj膮cej si臋 firmie
  • interesuj膮ce wyzwania zawodowe
  • prac臋 od poniedzia艂ku do pi膮tku w godz. 9-17
  • prywatn膮 opiek臋 medyczn膮 - Medicover
  • przyjazn膮 i kole偶e艅sk膮 atmosfer臋 w zespole
  • dogodne miejsce pracy w pobli偶u Galerii Mokot贸w
Zainteresowane osoby prosimy o przesy艂anie CV na adres anna.damiecka@paypo.pl.

Administratorem danych osobowych przetwarzanych w ramach procesu rekrutacji jest PayPo sp. z o.o. ul. Domaniewska 39, 02-672 Warszawa. Administrator b臋dzie przetwarza艂 dane osobowe kandydat贸w do pracy w celu przeprowadzenia rekrutacji na oferowane stanowisko. Kandydaci do pracy maj膮 prawo dost臋pu do danych osobowych, ich sprostowania, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia, usuni臋cia pod warunkiem braku podstaw do ich dalszego przetwarzania przez Administratora, a tak偶e wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych opartego na uzasadnionym interesie Administratora, cofni臋cia zgody na przetwarzanie ich danych osobowych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego. Pe艂na informacja o przetwarzaniu danych osobowych kandydat贸w znajduje si臋 tutaj .