Dołącz do nas

W PayPo będziesz mieć możliwość współpracy z najlepszymi osobami w branży. PayPo to rewolucyjny sposób płatności w internecie. Jesteśmy dynamicznie rozwijającym się startupem z branży finansowej. Wprowadzamy na polskim rynku e-commerce innowacyjną usługę płatnościową “buy now/pay later”. Działamy od 2016 roku w Warszawie.

Aktualne oferty pracy Programistka / Programista PHP
Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV na adres praca@paypo.pl.
Specjalista ds. Obsługi Klienta

Opis stanowiska

  • telefoniczna i mailowa obsługa klientów
  • identyfikacja potrzeb i badanie satysfakcji klientów
  • utrzymywania pozytywnych relacji z Partnerami i Klientami
  • pomoc klientom w finalizacji transakcji

Wymagania

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • umiejętność prowadzenia rozmów telefonicznych
  • wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów
  • łatwość nawiązywania kontaktów i komunikatywności
  • umiejętność współpracy w zespole

Oferujemy

  • stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę
  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • interesujące wyzwania zawodowe
  • pracę od poniedziałku do piątku w godz. 9-17
  • prywatną opiekę medyczną - Medicover
  • przyjazną i koleżeńską atmosferę w zespole
  • dogodne miejsce pracy w pobliżu Galerii Mokotów
Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV na adres anna.damiecka@paypo.pl.

Informujemy, że Administratorem danych jest PayPo sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Domaniewskej 37. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

Twoi klienci
kupują teraz.

My płacimy za ich zakupy, a twoja sprzedaż rośnie. Klienci mają 30 dni na zapłatę lub skorzystanie z rat. To wygodne.

Kupujesz,
ale nie płacisz.

Bo płacisz później.

Zamawiasz jak zwykle w sklepach, które mają PayPo. Dostajesz zakupy, sprawdzasz czy ci pasują czy nie. I płacisz nawet 30 dni po zakupie. Bez żadnych dodatkowych kosztów.
Bo możesz.