Kontakt:

Prowadzisz sklep internetowy
i chcesz nawiązać z nami współpracę?
Skontaktuj się z nami za pomocą formularza.
Odpowiadamy na każdą wiadomość.

Dane osobowe podane w formularzu będą przetwarzane w celu obsługi Twojego zapytania lub prezentacji oferty marketingowej a Administratorem Twoich danych osobowych będzie PayPo Sp. z o.o., ul. Domaniewska 37, 02-672 Warszawa.

Administratorem Twoich danych osobowych (podmiotem ustalającym cele i sposoby przetwarzania danych osobowych) jest PayPo Sp. z o.o., ul. Domaniewska 37, 02-672 Warszawa, info@paypo.pl. Kontakt do Inspektora Ochrony Danych: ado@paypo.pl

Twoje dane osobowe będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na pytanie zawarte w formularzu kontaktowym (podstawa przetwarzania danych to realizacja prawnie uzasadnionych interesów Administratora w postaci komunikacji z użytkownikami strony oraz prezentacji oferty marketingowej Administratora). Twoje dane osobowe będą przetwarzane nie dłużej niż jest to konieczne do udzielenia odpowiedzi, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń.

Odbiorcami Twoich danych osobowych mogą być uprawnione organy publiczne oraz podmioty wspomagające procesy biznesowe Administratora współpracujące z nim w ramach outsourcingu (np. dostawcy usług IT, podwykonawcy z zakresu obsługi klienta)

Podanie przez Ciebie danych osobowych jest dobrowolne, ale konieczne do tego, żeby odpowiedzieć na zadane pytanie. Przysługuje Ci prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych.

Masz również prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego – Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

Przysługuje Ci prawo do wycofania powyższych zgód w każdym czasie.

Twoi klienci
kupują teraz.

My płacimy za ich zakupy, a twoja sprzedaż rośnie. Klienci mają 30 dni na zapłatę lub skorzystanie z rat. To wygodne.

Kupujesz,
ale nie płacisz.

Bo płacisz później.

Zamawiasz jak zwykle w sklepach, które mają PayPo. Dostajesz zakupy, sprawdzasz czy ci pasują czy nie. I płacisz nawet 30 dni po zakupie. Bez żadnych dodatkowych kosztów.
Bo możesz.