Podziel na 3

Odkryj nowe możliwości z PayPo. Kupujesz teraz, a płacisz później - w 3 ratach 0%. Pierwszą z nich opłacasz dopiero za 30 dni od zakupu, a kolejne 60 i 90 później, bez dodatkowych kosztów. A w wybranych sklepach płacisz jeszcze wygodniej, korzystając z innej liczby rat, dostosowanej do asortymentu. Twoje zakupy z PayPo będą jeszcze bardziej Smart.

 • 00
   
  %%

  całkowicie za darmo

 • 00
   
  ratyraty

  wygodne i nieoprocentowane

 • 00
   
  dnidni

  na pierwszą płatność

Jak to działa?

1

Krok 1

Finalizując zakupy w danym sklepie, wybierasz opcję PayPo Podziel na 3 jako formę płatności za twoje zamówienie.

2

Krok 2

Przy pierwszych zakupach podajesz swoje podstawowe dane i zatwierdzasz płatność kodem SMS. Przy każdych kolejnych - podajesz już tylko kod SMS.

3

Krok 3

PayPo opłaca Twoje zakupy, a ty otrzymujesz produkty, sprawdzasz je i decydujesz o tym, czy je wszystkie zatrzymasz.

4

Krok 4

Twoja płatność jest automatycznie podzielona na 3 raty 0%. Pierwszą z nich opłacasz w ciągu 30 dni od zakupów, a kolejne - 60 i 90 dni później. Pamiętaj, że płacisz tylko za te produkty, które zdecydowałeś się zatrzymać.

Korzyści

Całkowicie za darmo - płatność dzielisz na wygodne, nieoprocentowane raty i nie ponosisz żadnych dodatkowych kosztów z tym związanych.

Nie płacisz jednorazowo, ale w 3 wygodnych częściach - na spłatę pierwszej masz aż 30 dni od zakupu, a na opłacenie kolejnych - 60 i 90 dni.

Robisz pewne zakupy - otrzymujesz zamówienie, sprawdzisz je i płacisz tylko za to, co zdecydujesz się zatrzymać.

Kupujesz SMART - możesz spokojnie robić większe i droższe zakupy, nie nadwyrężając swojego budżetu i rozciągając płatność za darmo w czasie.

Zachowujesz bezpieczeństwo - płatność potwierdzasz tylko kodem SMS, nie logujesz się do banku i nie podajesz danych swoich kart, czy rachunków.

Płacisz elastycznie - w wybranych sklepach skorzystasz z innej liczby rat, a w niektórych przypadkach rozłożysz płatność na więcej części i zapłacisz jeszcze później.

Dlaczego warto kupować z PayPo?

 • 2497924979
   

  dostępnych sklepów

 • 770770
   
  tys.tys.

  zadowolonych klientów

 • 1317313173
   

  pozytywnych opinii