FAQ

faq
Początek

Jak działa PayPo?

Arrow down
PayPo.pl to prosty, szybki i bezpieczny sposób zapłaty za zakupy w sklepach internetowych bez korzystania z konta bankowego czy karty kredytowej. Kupujesz teraz, a płacisz za 30 dni. Dodatkowo jesteś chroniony przed nieuczciwymi sprzedawcami naszą unikalną Gwarancją Ochrony Kupującego.

Jak założyć konto w PayPo?

Arrow down
Twoje konto zostanie założone automatycznie podczas pierwszej transakcji w sklepie internetowym współpracującym z serwisem PayPo.pl.

Ile muszę mieć lat, żeby skorzystać z PayPo?

Arrow down
Aby skorzystać z PayPo musisz mieć skończone 18 lat.
Bezpieczeństwo

Co się dzieje w przypadku zwrotu towaru?

Arrow down
W takim przypadku zaloguj się na swoje konto w PayPo.pl i zaznacz czy zwracasz całość czy część zamówienia. Po potwierdzeniu przez sklep otrzymania zwrotu anulujemy transakcję, a ewentualną nadpłatę przelejemy na Twój rachunek bankowy.

Czy płacenie za pomocą PayPo jest bezpieczne?

Arrow down
Nie ma bezpieczniejszej metody niż PayPo:

- Nie prosimy Cię o login i hasło do Twojego banku lub danych karty kredytowej,
- Wszystkie transakcje są szyfrowane i wykonywane za pośrednictwem zabezpieczonych serwerów.
- Do potwierdzenia zamówienia używasz kodu SMS, który trafia bezpośrednio na Twój telefon.
- Nie płacisz za towar dopóki nie sprawdzisz, że to jest dokładnie to co zamówiłaś/eś

Na czym polega Gwarancja Ochrony Kupującego?

Arrow down
Jeżeli z jakiegokolwiek powodu nie otrzymasz od sklepu zamówionego towaru, Twoja transakcja zostanie anulowana, a Ty nie zostaniesz obciążony żadnymi dodatkowymi kosztami.
Płatności

Czym się różni PayPo od innych metod płatności?

Arrow down
PayPo to jedyna metoda płatności, gdzie możesz otrzymać i sprawdzić towar przed dokonaniem zapłaty. Dodatkowo, inaczej niż w przypadku tradycyjnego przelewu, jeżeli z jakiegoś powodu nie otrzymasz towaru, nie musisz nic płacić.

Jak zapłacić wymaganą kwotę?

Arrow down
Masz dwie możliwości uregulowania należności. Albo spłata całej kwoty w ciągu 30 dni, albo możesz zdecydować się na rozłożenie płatności na niskooprocentowane raty. Płatność możesz dokonać zwykłym przelewem bankowym, przekazem pocztowym lub za pomocą szybkich płatności online.

Jak zwiększyć dostępny limit zakupowy?

Arrow down
Najprostszą metodą zwiększenia limitu zakupowego jest dokonywanie regularnych płatności za zakupy za pomocą serwisu PayPo.pl.

Ile to kosztuje?

Arrow down
Przykład reprezentatywny: Kwota transakcji 100.00 zł, Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 0,0%, całkowita kwota kredytu 100.00 zł, całkowita kwota do zapłaty 100.00 zł, kredyt nieoprocentowany, całkowity koszt kredytu 0.00 zł, czas trwania umowy: 30 dni. W przypadku spłaty w ratach, koszty są ustalane indywidualnie w oparciu o ocenę zdolności kredytowej klienta.

Twoi klienci
kupują teraz.

My płacimy za ich zakupy, a twoja sprzedaż rośnie. Klienci mają 30 dni na zapłatę lub skorzystanie z rat. To wygodne.

Sklepy, które nam zaufały

Kupujesz,
ale nie płacisz.

Bo płacisz później.

Zamawiasz jak zwykle w sklepach, które mają PayPo. Dostajesz zakupy, sprawdzasz czy ci pasują czy nie. I płacisz nawet 30 dni po zakupie. Bez żadnych dodatkowych kosztów.
Bo możesz.

Sklepy, które nam zaufały