Robisz zakupy z PayPo? Od teraz możesz cieszyć się nowym, wyższym limitem zakupowym na swoje transakcje realizowane za pośrednictwem płatności odroczonych PayPo. Sprawdź, ile wynosi nowy limit zakupowy i co zrobić, aby go uzyskać.

Ile wynosi nowy limit zakupowy w PayPo?

Do tej pory maksymalny limit zakupowy w PayPo wynosił 2500 złotych. Od teraz maksymalny, dostępny limit to 3000 złotych. Sprawdź w swoim Panelu Klienta, ile wynosi Twój aktualny limit zakupowy. Logując się na swoje konto znajdziesz również dostępne wszystkie informacje o swoich transakcjach z PayPo, terminach spłat czy sposobach na spłacenie swoich należności. 

Pamiętaj, że limit ten dotyczy wszystkich transakcji realizowanych za pośrednictwem PayPo. Oznacza to, że jest to kwota, którą możesz przeznaczyć na Twoje wszystkie zakupy robione z PayPo w różnych sklepach. 

W przypadku pojedynczych transakcji, kwoty limitów pozostały bez zmian i ich wysokość ustalana jest indywidualnie przez każdy sklep. Aktualnie kwota limitu na pojedynczy zakup z PayPo wynosi maksymalnie 2000 złotych. 

Jak łatwo zwiększyć limit zakupowy do maksymalnej wartości?

Aby zwiększyć swój limit zakupowy wystarczy robić zakupy w PayPo i spłacać transakcje w terminie. Pamiętaj, że Twój limit zakupowy jest dynamiczny i wyznaczany jest jednorazowo tylko na nową, kolejną transakcję. Im częściej robisz zakupy w PayPo i spłacasz należności w terminie, tym lepiej system ocenia Twoje zdolności finansowe, a co za tym idzie – zwiększamy Ci limit zakupowy. 

Jeśli zatem zależy Ci, aby zwiększyć swój limit do 3000 złotych, to rób zakupy w sklepach, w których możesz płacić z PayPo i pamiętaj o regularnych spłatach należności w terminie. Jeśli nie jesteś pewny, czy w danym sklepie dostępne są płatności odroczone w PayPo, to rozpocznij zakupy od naszej strony internetowej. W zakładce “Dostępne sklepy” łatwo sprawdzisz, gdzie zrobisz zakupy online z możliwością zapłacenia za nie za 30 dni, bez dodatkowych kosztów. Usługa dla nowych klientów. Szczegóły w Regulaminie usługi “Zapłać za 30 dni” na paypo.pl

Czytaj więcej o tym, czym jest limit zakupowy w PayPo i jak działa.

Źródło zdjęcia głównego: unsplash.com