PayPo to forma płatności za zakupy, która pozwala Ci odroczyć spłatę nawet do 30 dni lub zapłacić w wygodnych ratach. Do niedawna były to 4 raty, a obecnie system rozkłada Twoją płatność z PayPo na elastyczne raty. Zobacz, co oznacza to dla Ciebie w praktyce.

Elastyczne raty

Każdego dnia pracujemy nad udoskonalaniem naszej usługi “Zapłać w ratach” (RSSO 97,9%) i robimy wszystko, aby zakupy z PayPo były dla Ciebie przyjemnością. Dlatego w trosce o Twoje potrzeby i wygodę spłat, zwiększyliśmy liczbę rat do spłacania płatności z PayPo. Od teraz w większości sklepów, w których robisz zakupy z PayPo, system przyznaje liczbę rat w zależności od wartości Twojego zamówienia. Im wyższa kwota transakcji, tym na większą liczbę rat system rozłoży ewentualną spłatę po 30 dniach. Szczegółowa informacja na temat dostępnej liczby rat dla Twojego zamówienia będzie zawsze podawana przy kwocie do zapłaty. 

Minimalna i maksymalna liczba elastycznych rat z PayPo

Liczba elastycznych rat przyznawana przez system jest zawsze ściśle powiązana z wartością Twojego zamówienia. Zależności te pokazuje tabela przedstawiona poniżej – możesz się z nimi zapoznać również w każdym momencie, logując się do swojego Panelu Klienta i odwiedzając zakładkę “FAQ”. 

na ile rat można rozłożyć paypo

Tab.: liczba rat do poszczególnych przedziałów kwot

Tabela pokazuje, że możemy rozłożyć Twoją płatność nie tylko na 4 raty, jak było to do tej pory, ale również na 5 (przy zamówieniu powyżej 500 zł) albo 6 rat (przy kwocie zakupów powyżej 800 zł). Jeśli zdecydujesz się spłacić swoje zadłużenie szybciej, możesz to zrobić w każdym momencie bez ponoszenia przy tym dodatkowych kosztów za wcześniejszą spłatę. Prowizja i odsetki są bowiem wyliczane na dzień spłaty całości transakcji, więc w przypadku wcześniejszej spłaty, część kosztów zostanie zwrócona. 

Chcemy Cię jednak zapewnić, że system elastycznych rat cały czas będzie się zmieniał. Będziemy starali się dostosowywać to elastyczne rozwiązanie pod potrzeby naszych klientów, badając ich preferencje i analizując opinie. Dlatego już wkrótce najprawdopodobniej zwiększy się między innymi liczba dostępnych rat dla zamówień z PayPo. O tym fakcie, jak i innych wprowadzonych przez nas zmianach, będziemy Cię na bieżąco informować w Twoim panelu Klienta.

Elastyczne raty – idealne rozwiązanie na współczesne potrzeby

Nowy system elastycznych rat pozwala Ci dopasować spłatę zamówienia do Twoich indywidualnych potrzeb. Dzięki temu nie obciążasz domowego budżetu, a zarządzanie finansami staje się jeszcze prostsze i pozwala Ci na pełną niezależność. Z takim komfortowym rozwiązaniem z łatwością dopasujesz się do swoich aktualnych możliwości finansowych, a Twoje zakupy z PayPo będą jeszcze bardziej smart.

Przeczytaj więcej o smart zakupach z PayPo.

* Przykład reprezentatywny: Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 97,9%, całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów) 240,00 zł, całkowita kwota do zapłaty 276,00 zł, oprocentowanie stałe 12,5%, całkowity koszt kredytu 36,00 zł (w tym prowizja 28,99 zł, odsetki 7,01 zł), 4 raty równe po 69 zł, okres obowiązywania umowy – 120 dni. Kalkulacja została dokonana na dzień 15.12.2022 r. na reprezentatywnym przykładzie. Udzielenie kredytu jest uzależnione od oceny zdolności kredytowej klienta przez PayPo Sp. z o.o.

Szczegóły w Regulaminie usługi “Zapłać w ratach” dostępnym na www.paypo.pl