Zakupy w sklepach internetowych stały się codziennością. Chcemy, aby nie tylko były szybkie, łatwe i za rozsądne pieniądze, ale przede wszystkim bezpieczne. Zwracamy uwagę zarówno na asortyment, ceny oraz dostępne sposoby dostawy i wygodne płatności. W ostatnim czasie w Polsce rekordy popularności biją płatności odroczone PayPo. Sprawdź, czym charakteryzuje się ta metoda finalizacji transakcji, czy korzystanie z PayPo jest bezpieczne i jakie korzyści przyniesie robienie zakupów za pośrednictwem tej opcji płatności.

Czym są płatności odroczone PayPo? 

Płatności odroczone PayPo to jedna z bezpieczniejszych i obecnie najatrakcyjniejszych metod finalizowania transakcji w Internecie. Są one dokładnie tym, o czym najpewniej marzyłeś przez lata: robisz zakupy, siedząc w domu, i nie płacisz za nie przed ich zobaczeniem i przetestowaniem. Kupując bowiem z PayPo, błyskawicznie otrzymujesz zamówiony produkt, po czym możesz na spokojnie go sprawdzić, przymierzyć, wypróbować i zastanowić się, czy chcesz go zatrzymać, czy wolisz zwrócić. Na uregulowanie płatności do PayPo za zakupy masz aż 30 dni. Bez dodatkowych kosztów. Pamiętaj, że płacisz tylko za produkty, które zatrzymasz.

Przeczytaj więcej o tym, co to jest PayPo i jak działa.

Czy płatności odroczone PayPo są bezpieczne?

Płatności odroczone PayPo są w pełni bezpieczne i możesz z nich korzystać w każdej chwili. Do potwierdzenia zamówienia używasz wyłącznie kodu SMS, który trafia bezpośrednio na twój telefon. Nie musisz więc podawać żadnych danych do konta bankowego oraz numerów kart kredytowych czy debetowych. Wszystkie transakcje są szyfrowane i realizowane za pośrednictwem zabezpieczonych serwerów. 

Korzystając z płatności PayPo, płacisz dopiero po otrzymaniu zakupów. Dzięki temu nie musisz martwić się, że zostaniesz oszukany przez sprzedawcę, twoja przesyłka zaginie albo otrzymasz zupełnie coś innego, niż zamawiałeś, z wadami fabrycznymi, w innym kolorze albo o innej specyfikacji. Jeśli produkt nie spełnia Twoich wymagań, to po prostu go zwracasz i wtedy nie płacisz w ogóle, bo płatność do PayPo zostaje anulowana. Masz zatem pewność, że robisz sprawdzone zakupy.

Chroni cię także Gwarancja Ochrony Kupującego. Jeśli z jakiegoś powodu nie otrzymasz zamówionego produktu, otrzymany przedmiot będzie niezgodny z opisem albo uszkodzony lub też otrzymasz niekompletne zamówienie, możesz ubiegać się o rekompensatę. 

PayPo – bezpieczeństwo kredytowe

Jeśli minęło 30 dni, a ty wciąż nie uiściłeś opłaty za zakupione produkty, nie masz wystarczających środków na koncie albo pojawiły się nieprzewidziane, pilniejsze wydatki, możesz rozłożyć swoją spłatę na wygodne raty. Plan rat sprawdzisz, logując się do Panelu Klienta, w zakładce Twoje Zakupy. 

Pamiętaj, że PayPo nie raportuje transakcji do Biura Informacji Kredytowej (BIK), więc korzystanie z tych płatności nie wpływa na scoring w bankach, które korzystają z BIK. Jeśli więc starasz się o kredyt, np. hipoteczny, ewentualne raty PayPo w żaden sposób nie wpłyną na decyzję o jego przyznaniu. 

Sprawdź również, czym jest limit zakupowy w PayPo.

Zakupy z płatnościami odroczonymi PayPo – smart & protect

Według badania przeprowadzonego przez agencje sieci IRIS oraz Polską Agencję Badawczą ARC Rynek i Opinia, najsilniejszym trendem zakupowym, na który stawiają konsumenci z całego świata, jest smart shopping. Statystyki pokazują, że aż 65% Polaków sporządza listy zakupowe oraz planuje swoje wydatki, dbając w ten sposób o bezpieczeństwo finansowe i predykcję oszczędności. Pandemia wymusiła na nas zmianę myślenia i funkcjonowania. Nieokiełznany dotąd konsumpcjonizm ustępuje mądrym i przemyślanym zakupom, które w tych niepewnych czasach muszą być bezpieczne nie tylko dla samego budżetu, ale i z perspektywy dokonywania transakcji. 

W tę globalną ideę smart & protect z powodzeniem wpisują się płatności odroczone PayPo. Podczas zakupów z PayPo nareszcie możesz:

  • skupić się na wyborze tego, czego faktycznie potrzebujesz, nie zwracając uwagi na cenę;
  • zamówić produkty do porównania, aby zostały z tobą te najlepsze, najbardziej efektywne i funkcjonalne, które wpiszą się w twoje potrzeby, oczekiwania i budżet,
  • skorzystać z wyprzedaży sezonowych, kodów rabatowych i promocji w dogodnym momencie, niezależnie od posiadanych środków;
  • zarządzać swoimi finansami i dokonywać płatności w optymalnym dla siebie czasie, nie narażając się na ponoszenie dodatkowych kosztów i nadwyrężanie budżetu.

Z PayPo płacisz tylko za te produkty, które faktycznie zechcesz zatrzymać. Twoje perełki zakupowe zostają z tobą, a resztę bezproblemowo zwracasz, bez zamrażania pieniędzy na koncie i zakłócania ciągłości finansowej. W ten sposób tylko zyskujesz. Realizujesz swoje plany i marzenia, z zachowaniem najwyższych środków bezpieczeństwa, z Gwarancją Ochrony Kupującego i przysługującymi z tego tytułu prawami konsumenckimi.

Dzięki PayPo bezpiecznie robisz zakupy w sieci, efektywnie kategoryzujesz swoje wydatki, twój budżet pozostaje pod kontrolą, a ty śpisz spokojnie.

PayPo – opinie

Bezpieczne zakupy przez Internet z PayPo polecane są przez tysiące kupujących i świadomych konsumentów. Świadczy o tym ogromna liczba pozytywnych opinii, jakie możesz wyszukać w sieci, zarówno o samych płatnościach, jak i sklepach, które je oferują. Jeśli chcesz przeczytać, co inni sądzą o płatnościach odroczonych PayPo i czy je polecają, skorzystaj z zewnętrznych serwisów z opiniami. Najlepiej postaw na niezależne portale, takie jak Opineo, aby mieć pewność, że oceny tam wystawione są wiarygodne i pochodzą od realnych użytkowników.

Zrobiłeś zakupy z PayPo i co dalej? Przeczytaj Poradnik dla początkujących z PayPo 🙂

Źródło zdjęcia głównego: unsplash.com