Zastanawiasz się, co możesz zrobić, by rozwinąć swój biznes e-commerce? Jeśli tak, to trafiłeś/aś idealnie! Rozmówcy zdalnej konferencji #GrowYourStore Summit przedstawią Ci sposoby, które umożliwią rozkwit Twojego sklepu online. Zapraszamy wszystkich właścicieli i managerów sklepów internetowych do ogólnodostępnej, bezpłatnej rejestracji. Konferencja odbędzie się już 10 marca, a jej partnerem będzie lider płatności odroczonych w Polsce – PayPo.

Konferencja #GrowYourStore Summit 2022

E-commerce to jedna z najszybciej rosnących gałęzi biznesu. Tempo, w jakim zachodzą zmiany, sprawia, że czasem trudno jest nadążyć za wszystkimi trendami. W odpowiedzi na potrzeby właścicieli i managerów sklepów e-commerce postanowiliśmy wesprzeć konferencję organizowaną przez SmartInbox i User.com,  we współpracy z grupą najlepszych ekspertów i przedsiębiorców online. Wśród prelegentów znajdują się takie nazwiska, jak: Derric Haynie, Mark Baartse, Jameela Ghann, Chase Dimond, Kajetan Wyrzykowski i wielu innych. Wydarzenie wspierają topowe agencje i innowacyjne firmy internetowe, jak m.in. Packhelp, User Interviews, Stacked Marketer, Movecloser czy Ecommerce Tech.

prelegenci #growyourstore summit 2022

Prelegenci #GrowYourStore Summit 2022

Celem organizatorów jest dostarczenie rzetelnej wiedzy i narzędzi właścicielom sklepów internetowych, dzięki czemu mogą rozwijać swój biznes w wiarygodny i sprawdzony sposób. Podczas #GrowYourStore Summit na próżno szukać przepisów na natychmiastowy sukces czy podejrzanych obietnic bez pokrycia. Zaproszeni prelegenci zaprezentują techniki, którym zawdzięczają swój sukces. Przy okazji odpowiedzą na pytania uczestników i rozwieją wątpliwości dotyczące skomplikowanego świata e-commerce.

FAQ #GrowYourStore Summit 2022

1. Czego mogę oczekiwać od konferencji #GrowYourStore Summit?

W czasie konferencji, będziesz miał/a unikalną okazję do nauki od najlepszych ekspertów branży e-commerce. To niesamowite wydarzenie, przygotowane z myślą o właścicielach i menedżerach sklepów internetowych. Podczas konferencji prelegenci omówią między innymi takie tematy jak:

  • Płatne reklamy na Facebooku po iOS14;
  • E-mail marketing sklepów internetowych;
  • Zwiększenie AOV i LTV klientów;
  • Jak skutecznie wykorzystywać opinie klientów i tzw. social proof;
  • Model subskrypcyjny;
  • Konfiguracja sklepu Shopify.

Organizatorzy są otwarci na sugestie. Podczas wydarzenia z przyjemnością odpowiedzą na dodatkowe pytania nawet spoza wymienionych obszarów tematycznych. 

2. W jakiej formie odbędzie się konferencja i czy udział w niej  jest bezpłatny?

Konferencja #GrowYourStore Summit odbędzie się zdalnie za pośrednictwem platformy Airmeet. Udział w wydarzeniu jest całkowicie bezpłatny. Konferencja będzie transmitowana na żywo. Nagranie będzie dostępne dla uczestników po upływie 48 godzin od konferencji.

3. Czy jest przewidywana sesja Q&A?

Sesja Q&A jest przewidywana na koniec każdej sekcji, dzięki czemu każdy będzie miał szansę zadać nurtujące go pytania. Wkrótce organizatorzy udostępnią również formularz, w którym będzie można zadawać pytania Prowadzącym.

Rejestracja na konferencję #GrowYourStore Summit 2022

Zarejestruj się na stronie konferencji, a na krótko przed rozpoczęciem organizatorzy prześlą Ci link do wydarzenia.

Jeśli chcesz dowiedzieć się, jak prowadzić swój biznes efektywnie, zyskiwać rzesze lojalnych klientów i zwiększyć sprzedaż, nie możesz przegapić tego wydarzenia. Nie tylko poznasz historie przedsiębiorców, którzy odnieśli sukces, ale też zadasz pytania dotyczące nurtujących cię kwestii. Prelegenci omówią wiele aspektów dotyczących działalności e-commerce i przedstawią narzędzia, dzięki którym zbudujesz biznes odnoszący sukcesy. Pokażą również krok po kroku, co możesz zrobić, żeby stworzyć sklep, o jakim marzysz. Dołącz do konferencji #GrowYourStore Summit 2022 i już 10 marca słuchaj praktyków i ekspertów z branży. Ucz się od najlepszych i zarejestruj się już dzisiaj.

Do zobaczenia!