PayPo cały czas się zmienia z myślą o Tobie i Twoich potrzebach. Przedstawiamy Ci nasz najnowszy Program Poleceń PayPo, z którym za skuteczne polecenie naszych usług swoim znajomym możesz uzyskać nawet do 200 zł. W artykule podpowiadamy, jak to działa i co trzeba zrobić, aby z niego skorzystać.

Co to jest Program Poleceń PayPo i jak działa? 

Polecaj nas znajomym i razem odbierajcie nagrody. Program Poleceń PayPo to idealny sposób na uzyskanie dodatkowych środków na spłatę swoich zakupów z PayPo i jednocześnie podzielenie się ze swoimi bliskimi informacją o naszej usłudze. Każdorazowo Ty zyskujesz kod o wartości 10 zł na spłatę swojego zamówienia w PayPo, a Twój znajomy kod o wartości 20 zł oraz coś dużo bardziej wartościowego – możliwość poznania zakupów z odroczeniem płatności nawet o 30 dni z PayPo 🙂 Zobacz, jakie to proste.

Jak to działa?

  1. Jeśli jesteś klientem PayPo, pierwszy krok masz już za sobą 🙂 Jeśli nie, rejestrujesz się na stronie Rejestracji, w procesie zakupowym albo w aplikacji, a następnie dołączasz do Programu Poleceń w swoim Panelu Klienta albo poprzez aplikację.
  2. Otrzymujesz indywidualny kod polecający – niezmienny i stale dostępny w Twoim Panelu Klienta.
  3. Polecasz zakupy z PayPo swoim znajomym.
  4. Za każde skuteczne polecenie zyskujesz 10 zł na spłatę swoich transakcji z PayPo, a Twój znajomy 20 zł za rejestrację i skorzystanie z usług PayPo.
  5. Wykorzystujesz kod promocyjny na spłatę swoich zakupów z PayPo. 


program polecen paypo

Zdjęcie: Program Poleceń i kody promocyjne w Twoim Panelu Klienta

Czy kod promocyjny otrzymuję za samo polecenie?

W ramach Programu Poleceń zapraszasz znajomych do korzystania z naszych usług i wspólnie możecie zgarnąć kody promocyjne za zakupy z PayPo. Abyś jednak otrzymał od nas kod, Twój znajomy podczas rejestracji musi przypisać otrzymany kod polecający do swojego konta. Skuteczne polecenie nastąpi jednak dopiero wtedy, kiedy zrobi on pierwsze zakupy z PayPo. Właśnie wtedy otrzymasz od nas kod promocyjny w wysokości 10 zł na spłatę swojego zamówienia w swoim Panelu Klienta.

Zobacz też, jak dodawać kod promocyjny, robiąc zakupy online.

Jak udostępnić kod polecający? 

Możesz to zrobić na dwa sposoby:

  1. Skopiuj nazwę kodu polecającego i prześlij ją znajomemu np. SMSem, komunikatorem, e-mailem. Wówczas osoba, którą zaprosisz do Programu Poleceń, po rejestracji będzie mogła ręcznie wpisać swój kod w swoim Panelu Klienta.
  2. Skopiuj za pomocą funkcji “Skopiuj kod promocyjny”, jeśli chcesz, aby znajomy otrzymał link do rejestracji z autouzupełnionym kodem, z którego od razu będzie mógł skorzystać.

Niezależnie od wybranego sposobu, skorzystanie z kodu polecającego w ramach naszego Programu Poleceń jest bardzo proste i intuicyjne. Wszystkie niezbędne informacje zawsze będziesz mieć pod rękę w swoim Panelu Klienta.

Kiedy mogę wykorzystać kod promocyjny? 

Kod promocyjny, który otrzymałeś w Programie Poleceń PayPo, możesz wykorzystać w ciągu 60 dni kalendarzowych od dnia dodania go do swojego konta. Wystarczy, że klikniesz: “Spłać kodem promocyjnym”, a będziesz mógł skorzystać z niego przy spłacie swojego zamówienia. Po upływie 60 dni od dodania kodu jest on automatycznie usuwany z Twojego konta. Abyś jednak nie przeoczył kodu, wyróżniliśmy w panelu datę jego ważności.

Pamiętaj też, że możesz skorzystać z kilku kodów promocyjnych nawet dla jednej transakcji – zarówno przy spłacie zamówienia do 30 dni, jak i tej, którą spłacasz w ratach. Jeśli jednak kwota zamówienia jest niższa niż wartość kodu promocyjnego, a mimo to zdecydujesz się nim spłacić tę transakcję, pozostała wartość kodu wygasa. 

Program Poleceń PayPo – ile osób mogę do niego zaprosić?

Polecaj PayPo bez limitu, ale ilość nagród, które możemy Ci przyznać, jest ograniczona. W ciągu jednego roku kalendarzowego możesz dodać do swojego konta kody promocyjne o łącznej wartości do 200 złotych. Osoba, którą zaprosisz do Programu Poleceń PayPo, również może stać się polecającym i skorzystać z programu na tych samych zasadach, co Ty. Pamiętaj, że z PayPo mogą korzystać wyłącznie osoby pełnoletnie.

***

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o Programie Poleceń PayPo, zapraszamy do zapoznania się z Regulaminem