Rabaty na Black Friday mają już wszyscy. My jednak mamy coś więcej – nie jeden dzień promocji, ale aż cały miesiąc. W PayPo w listopadzie 2021 roku w wybranych sklepach możesz zrobić zakupy internetowe i zapłacić za nie później, w ratach 0%. Sprawdź, jakie sklepy biorą udział w naszej akcji i gdzie dokładnie będziesz mógł zapłacić za zakupy online w wygodnych ratach, bez żadnych dodatkowych kosztów.

PayPo Raty 0% – jak to działa?

Robienie zakupów z opcją płatności PayPo Raty 0% jest bardzo proste i intuicyjnie, a sam proces zakupowy trwa dosłownie kilka sekund. Jak to działa?

W sklepach z opcją płatności PayPo Raty 0% wybierasz PayPo jako metodę zapłaty za zakupy. Następnie, jeśli robisz zakupy z PayPo po raz pierwszy, to podajesz swoje podstawowe dane i zatwierdzasz transakcję tylko kodem SMS. PayPo opłaca Twoje zamówienie w sklepie, a Ty otrzymujesz zakupy. Możesz je sprawdzić i zastanowić się, czy je zatrzymasz, a zapłacić za nie w całości w ciągu 30 dni lub możesz rozłożyć płatność na raty 0%. Wszystko to, bez żadnych opłat. Oznacza to, że bez względu na to, na którą opcję spłaty się zdecydujesz, to w każdym przypadku nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów za płatność później.

Jeśli zdecydujesz się rozłożyć płatność na raty, to po prostu w ciągu pierwszych 30 dni – opłacasz pierwszą z nich. Terminy spłat możesz na bieżąco sprawdzić, logując się do Panelu Klienta

Black November w PayPo – poznaj sklepy, w których skorzystasz teraz z rat 0% 

Akcja Black November w PayPo rozpoczyna się dziś i będzie trwała aż do końca listopada. Udało nam się do niej zaangażować kilka naszych sklepów partnerskich, w których przez cały nadchodzący miesiąc będziesz mógł robić zakupy z PayPo z opcją rat 0%. Są to m.in. takie marki jak Sephora, Apart, Sklep Biegacza czy DeeZee. Ale to nie wszystkie sklepy objęte promocją na Black November z PayPo

Dlaczego warto skorzystać z PayPo raty 0% w listopadzie?

Listopad dla wielu z nas to początek maratonu zakupowego i wzmożonych wydatków. Pewnie znasz to z własnego doświadczenia? Kupujemy wtedy nie tylko rzeczy pierwszej potrzeby, czy odzieżi obuwie na nadchodzący zimowy sezon, ale także zaczynamy już myśleć o świętach i powoli zaopatrujemy się w pierwsze prezenty, czy dekoracje świąteczne. W takim momencie szczególnie poszukujemy kodów rabatowych, czy ciekawych okazji zakupowych, aby nie przesadzić jednorazowo z wydatkami i zadbać o swoją płynność finansową. Raty 0% to idealne rozwiązanie, aby mieć swoje finanse pod kontrolą i nie nadwyrężyć swojego budżetu w ferworze świątecznego szaleństwa zakupowego. Zakupy bowiem dostajesz od ręki, możesz je sprawdzić i nawet już z nich korzystać, a płatność za nie rozkładasz na wygodne raty, dzięki czemu kończysz spłatę dopiero w nowym roku. 

Pamiętaj, że jeśli zdecydujesz się zwrócić towar, to nie płacisz w ogóle, bo Twoja płatność zostanie anulowana. Dzięki temu robisz bezpieczne i sprawdzone zakupy internetowe – jest to szczególnie istotne, kiedy kupujesz coś w prezencie i chcesz, aby było dobrej jakości i po prostu fajne. Dodatkowo możesz pozwolić sobie na więcej i kupić coś lepszej jakości lub z półki premium, jeśli zależy Ci na wyjątkowym upominku dla bliskiej osoby, nie nadwyrężając swojego świątecznego budżetu.  

Źródło zdjęcia głównego: unsplash.com